şal

REFERANSLAR

Şal Tasarım baskı ve İmalatı. İhracatçı, Toptancı, İmalatçı, Ajans ve Organizasyon şirketlerine,

Şal İmalatı; 1.kalite şal kumaşı,

Şal baskı    : 1.kalite insan sağlığına zarar vermeyen eko-teks belgeli (çıkmayan solmayan canlı renklerle) şal fular eşarp tülbent bandana baskı ve imalatı yapılmaktadır.

Şal imalatında, Şifon kumaş, saten kumaş, polar kumaş, dokuma saçaklı kumaş kullanmaktayız.

Toptan taleplerinizde dilediğiniz renklerde, dilediğiniz baskılarla, uygun fiyatla toptan sipariş verebilirsiniz.  Müşteri temsilcilerimiz 90 212 5450110 pbx Saygılarımızla

ANA SAYFA

Özel Tasarımlarla, Kaliteli Regule kumaş, insan sağlığına zarar vermeyen eko-teks belgeli logo arma yazı baskı ile hediyelik şal, fular, buff, bandana, atkı üretimi.

demspor tekstil

Şal İmalatı

Şal Tasarım Baskı Ve İmalatı

Firmamız Bünyesinde Şal imalatı için gerekli olan, tasarım becerisi için yeteri kadar ehliyetli grafiker, kaliteli bir baskı için, tecrübeli baskı makina operatörleri, Hazırlanan baskının ihtiyaca uygun bir şekilde kumaşa aktarılması için yeteri kadar kumaş baskı operatörü, Kumaşa baskı uygulaması yapılarak Şal Üretimine hazır hale gelen ürünlerin, uygun halde kesimi, dikimi, ütülenmesi ve paketlenmesi için birleşik imalat için yeteri kadar usta başı, usta, personel ve makine ekipman ile Şal üretimi yapılmaktadır.

Hızlı ve Kaliteli Üretim İçin Entegre Tesis

Şal Pareo Fular Tasarım Baskı ve Imalatı

Ürünlerden Örnekler

Ajans Şirket İhracat ve Toptancılara özel tasarım özel baskı özel kesim İmkanı, Yolunuz üzerinde isek; bize uğrayıp bir kahvemizi içmeyi unutmayın, mutlaka ihtiyacınıza uygun ürünlerimiz vardır.

Şal İmalatı, Toptan Şal Üretimi, Şifon, Saten, Paşmina Şal Tasarım Baskı ve imalatı. Özel baskılı Şal ihtiyacınız varsa, logo, arma, yazı baskılı Fular şal atkı üretimi.

İletişim

  Tarih Zorunlu

  Merkez Telefon:

  Tel: (0212) 545 01 10 pbx
  GSM :0533 377 63 50
  GSM :0554 576 67 86
  GSM: 0554 576 67 85 whatsapp
  GSM :0549 810 02 00 whatsapp
  Fax:(0212) 545 05 40

   Mail Adresleri:
  dem(@)demspor.com   pazarlama(@)demspor.com
  satis(@)demspor.com   sales(@)demspor.com
  int(@)demspor.com

  Merkez Adres:
  Rami Yeni Mahalle. Ensar Sokak No.9/A Eyüp/İst
  (Eski edirne asfaltı üzerinde, Rami Kuru Gıdayı 200 Mt geçince) Arabalı gelebilirsiniz.

  Tel: 0212 513 13 06 

  Lütfen iletişim formundan, mailden, yada sabit veya mobil telefonlarımızdan, taleplerinizi bize bildiriniz. Satış temsilcilerimiz, sizi doğru bir şekilde yönlendireceklerdir. Gönderdiğiniz mail yada iletişim notunuza bir saat içinde cevap alamadıysanız bilinizki mail yada iletişimde bir sorun vardır. Lütfen teyidini alınız, yada mailinizi tekrarlayınız.

  iletisimalt

  Şal İmalatı

  Fabrikamızda, şal Fular tasarım baskı ve imalatı yapılmaktadır

  • Şal ve Fular 1. kalite şifon ve krep ve benzeri regule kumaşlardan üretim yapılmaktadır.
  • Şal ve fular imalatında kullandığımız baskılar yıkama ile çıkmaz solmaz, insan sağlığına zarar vermeyen eko-teks baskılardır.
  • Şal ve fular imalatında toplu üretim istediğinizde dilediğiniz ebatlarda,
  • Fular, şal imalatında özel desen, özel renk, logo arma yazı baskıları ile hızlı ve kaliteli üretim gerçekleştirilmektedir.

  Şal fular atkı bandana buff imalatı ile ilgili taleplerinizi 0212 5450110 pbx ten müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

  Go to Top