şal üretimi

ANA SAYFA

Özel Tasarımlarla, Kaliteli Regule kumaş, insan sağlığına zarar vermeyen eko-teks belgeli logo arma yazı baskı ile hediyelik şal, fular, buff, bandana, atkı üretimi.

demspor tekstil

Şal İmalatı

Şal Tasarım Baskı Ve İmalatı

Firmamız Bünyesinde Şal imalatı için gerekli olan, tasarım becerisi için yeteri kadar ehliyetli grafiker, kaliteli bir baskı için, tecrübeli baskı makina operatörleri, Hazırlanan baskının ihtiyaca uygun bir şekilde kumaşa aktarılması için yeteri kadar kumaş baskı operatörü, Kumaşa baskı uygulaması yapılarak Şal Üretimine hazır hale gelen ürünlerin, uygun halde kesimi, dikimi, ütülenmesi ve paketlenmesi için birleşik imalat için yeteri kadar usta başı, usta, personel ve makine ekipman ile Şal üretimi yapılmaktadır.

Hızlı ve Kaliteli Üretim İçin Entegre Tesis

Şal Pareo Fular Tasarım Baskı ve Imalatı

Ürünlerden Örnekler

Ajans Şirket İhracat ve Toptancılara özel tasarım özel baskı özel kesim İmkanı, Yolunuz üzerinde isek; bize uğrayıp bir kahvemizi içmeyi unutmayın, mutlaka ihtiyacınıza uygun ürünlerimiz vardır.

Şal İmalatı, Toptan Şal Üretimi, Şifon, Saten, Paşmina Şal Tasarım Baskı ve imalatı. Özel baskılı Şal ihtiyacınız varsa, logo, arma, yazı baskılı Fular şal atkı üretimi.

Şal İmalatı

Şal İmalatı, Baskılı Şal, Toptan Şal, Şal Satışı, Şal,
Fabrikamızda, Şal Fular tasarım baskı ve imalatı yapılmaktadır.
Şal ve Fular 1. kalite Şifon, Saten, krep Polar, Paşmina Şal ve benzeri regule kumaşlardan üretim yapılmaktadır.
Şal ve fular imalatında kullandığımız baskılar yıkama ile çıkmaz solmaz, insan sağlığına zarar vermeyen eko-teks belgeli baskılardır.
Şal ve fular imalatında toplu üretim istediğinizde dilediğiniz ebatlarda,
Şirketlere, Toptancılara, İhracatçılara, ajanslara, organizasyon şirketlerine Toplu ve uygun imalat yapılmaktadır.
Şal fular atkı bandana buff imalatı ile ilgili taleplerinizi 0212 5450110 pbx  müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

Go to Top