saten şal

REFERANSLAR

Şal Tasarım baskı ve İmalatı. İhracatçı, Toptancı, İmalatçı, Ajans ve Organizasyon şirketlerine,

Şal İmalatı; 1.kalite şal kumaşı,

Şal baskı    : 1.kalite insan sağlığına zarar vermeyen eko-teks belgeli (çıkmayan solmayan canlı renklerle) şal fular eşarp tülbent bandana baskı ve imalatı yapılmaktadır.

Şal imalatında, Şifon kumaş, saten kumaş, polar kumaş, dokuma saçaklı kumaş kullanmaktayız.

Toptan taleplerinizde dilediğiniz renklerde, dilediğiniz baskılarla, uygun fiyatla toptan sipariş verebilirsiniz.  Müşteri temsilcilerimiz 90 212 5450110 pbx Saygılarımızla

Saten Fular

Saten Fular İmalatı, Bay Bayan Çocuk, Kare, yazlık, eşarp, saten, saten, krep, şifon, fular tasarımları. Toptancı imalatçı ajans ve şirketlerin ihtiyacı olan özel dijital baskılı fular şal tasarım ve baskıları ve imalatı yapılmaktadır.

Özel tasarım ve baskılı fular imalatı.

1.kalite regule şifon yada saten kumaşlardan logo arma isim ve özel renk baskılı. Ürünlerimizde kullandığımız boyalar insan sağlığına zarar vermeyen emtiadır. (eko-teks belgelidir.)
Beğendiğiniz fular ürün kodunu, ya da tasarımlarınızı, renklerini ve adetlerini lütfen iletişim sayfamızdaki mailden bize iletiniz. Toptan Fular, Günlük 7000 adet fular baskı, dikiş durumuna göre 2000 adet imalat. Mailinizi ve telefon numaranızı yazınız. Mesai saatlerinde en geç bir saat içinde müşteri temsilcilerimiz sizi arayarak yada mail atarak yönlendireceklerdir. Saygılarımızla. 0212 5450110

ANA SAYFA

Özel Tasarımlarla, Kaliteli Regule kumaş, insan sağlığına zarar vermeyen eko-teks belgeli logo arma yazı baskı ile hediyelik şal, fular, buff, bandana, atkı üretimi.

demspor tekstil

Şal İmalatı

Şal Tasarım Baskı Ve İmalatı

Firmamız Bünyesinde Şal imalatı için gerekli olan, tasarım becerisi için yeteri kadar ehliyetli grafiker, kaliteli bir baskı için, tecrübeli baskı makina operatörleri, Hazırlanan baskının ihtiyaca uygun bir şekilde kumaşa aktarılması için yeteri kadar kumaş baskı operatörü, Kumaşa baskı uygulaması yapılarak Şal Üretimine hazır hale gelen ürünlerin, uygun halde kesimi, dikimi, ütülenmesi ve paketlenmesi için birleşik imalat için yeteri kadar usta başı, usta, personel ve makine ekipman ile Şal üretimi yapılmaktadır.

Hızlı ve Kaliteli Üretim İçin Entegre Tesis

Şal Pareo Fular Tasarım Baskı ve Imalatı

Ürünlerden Örnekler

Ajans Şirket İhracat ve Toptancılara özel tasarım özel baskı özel kesim İmkanı, Yolunuz üzerinde isek; bize uğrayıp bir kahvemizi içmeyi unutmayın, mutlaka ihtiyacınıza uygun ürünlerimiz vardır.

Şal İmalatı, Toptan Şal Üretimi, Şifon, Saten, Paşmina Şal Tasarım Baskı ve imalatı. Özel baskılı Şal ihtiyacınız varsa, logo, arma, yazı baskılı Fular şal atkı üretimi.

Go to Top